ZÁVĚSNÝ PROGRAM

Náš závěsný program je speciálně zaměřený na specifické potřeby prezentace kusových výrobků textilního, konfekčního a kožedělného průmyslu s ohledem na všeobecné využívání regálových systémů s drátěnými výplněmi.

 

 

Závěsy na prezentaci vzorků textilií, podlahovin, podlahových krytin,koberců a pod.

Se s výhodou používají v kombinaci s kartónovou záložkou, ve které jsou vzorky textilií upevněny. Závěsy jsou uzpůsobeny pro zavěšení na tyč regálů do průměru 25mm. Spojení s kartónovou záložkou je nýtem, nebo pomocí hrazdičky o délce 67 nebo 127mm. Tvar závěsů vidíte na obrázku.

 

 

 

Závěsy na rukavice, šály, šátky a drobné kusové výrobky.

Pracují na principu klipsu. Umožňují prezentaci zboží zejména na regálech tvořené drátěnou sítí. Délka závěsu je 60 a 105mm.

 

 

 

 

Závěsy vhodné na ponožky: ramínko

Závěsy na ponožky a punčochové zboží uzpůsobeny pro zavěšení zboží na trny regálu.

 

Technická data
Závěs "J" s otvorem se aplikuje na zboží pomocí plastikové splinty. Délka závěsu je 40mm. Vyrábí se v černé a bíle barvě.

Závěs "J-2" s kolébkou se aplikují do otvoru v etiketě, která obepíná ponožkové zboží. Dodává se v délce 25 nebo 35mm. Vyrábí se v černé a bíle barvě.

Závěs "J-V" opatřený v dolní části šipkou "V" se aplikuje do otvoru v etiketě jako u typu"J-2". Délka závěsu je 35mm. Vyrábí se v černé a bíle barvě.

Ponožkové ramínko slouží k prezentaci ponožkového a punčochového zboží jeho zasunutím mezi ramena. Délka ramínka je 90mm. Vyrábí se v černé a bíle barvě.

 

 

Závěsy DUROFOL

DUROFOL "E" a "O" s oboustranně lepicí páskou o šířce 12, 19 a 25mm. Závěsy DUROFOL "E" a "O" je výhodné používat zejména u kusových výrobků textilního, konfekčního a kožedělného průmyslu, které jsou baleny do sáčků z polyolefinových fólií bez možnosti zavěšení na tyče regálů. Závěsy jsou ve tvaru "stříšky" která je ve spodní části opatřena oboustrannou lepicí páskou,která je ze strany předpokládaného přilepení k sáčku opatřena krycí papírovou páskou.

 

Technická data

Závěsy "E" jsou opatřeny lepicí páskou o šířce 12 a 19 mm s nosností 0,7 a 1,1 kilogramu.

Závěsy"O" jsou opatřeny lepicí páskou o šířce 25 mm s nosností 1,4 kilogramu.

Rozměry závěsů
- délka 2 x 80 mm

- šířka 90 mm
Příklad použití zde

 

[Home][Firma][Produkty][Ceník]