ZNAČKOVACÍ PISTOLE

 

Pistole Dennison Standard MARK II/III

Pistole STANDARD všech značek se používají na aplikaci plastikových splint "STANDARD" při upevňování visaček, cenovek, návodů na ošetřování, na tkaniny, pleteniny, těžkou konfekci, oděvy z kůže a plastických materiálů, ale také při značení chyb při výrobě tkanin nebo pletenin.Dále se používají při aplikaci splint s očkem které jsou vhodné pro zavěšování čepic, klobouků, drobných textilních výrobků a hraček a splint párovacích, které jsou vhodné pro párování domácí obuvi, dvoudílných setů dětského oblečení a pod.

 

 

Pistole Dennison System 1000

Pistole DENNISON SYSTÉM 1000 jsou uzpůsobeny pro splinty STANDARD, které jsou ve tvaru kotouče. V jednom kotouči je 1000 kusů splint, proto systém 1000. Aplikace je stejná jako u pistolí STANDARD zhora uvedených, ale s výhodou se používají tam, kde je velká četnost aplikací, např. při výrobě souprav do koupelen a na WC, protože odpadá častá výměna zásobníku se splintami.

 

 

 

Pistole Dennison jemná

Pistole JEMNÉ všech značek se používají na aplikaci splint "JEMNÝCH a MICRO"na upevňování visaček, cenovek, návodů na ošetřování a pod. na jemné tkaniny a pleteniny, dámské prádlo, plavkyale také párování ponožek, označování dámských lodiček, párování rukavic a pod.Pistole JEMNÉ S DLOUHOU JEHLOU se používají zejména na spojování zpravidla tří párů ponožek do jednoho balíčku. Při této aplikaci se v převážné většině používají splinty JEMNÉ nebo MICRO o délce 25 až 40 mm.

 

Pneumatická pistole Dennison standard

Pneumatická pistole se používá na extrémně tvrdé materiály, nebo při dlouhodobém zatížení, kdy standardní ruční pistole je pro obsluhu nevhodná. Ostatní vlastnosti jsou stejné jak u pistole standard-

 

 

 

 

 

[Home][Firma][Produkty][Ceník]